Arama

+
Eğitim Anlayışımız

Eğitim Anlayışımız

Anasayfa » Eğitim Anlayışımız
post_1 Eğitim Anlayışımız

SINAVLARA HAZIRLIK
Sınavlara Hazırlık Kursunda Dershane Sistemi İle Özel Dersi Birleştirdik. Öğrencilerimiz İçin ; 7 Kişilik Gruplar halinde Haftada 20 Saat Ders.Bizler için her öğrenci özel ve her öğrenci eşit ilgi görür. Her öğrenci, kendini rahatlıkla ifade edebileceği bir zemin bulur.

REHBERLİK SERVİSİ
Rehberler, Gemilere Yol Gösteren Deniz Fenerleridir. Tüm Eğitim-Öğretim Çalışmalarının Temelinde Rehberlik Servisi Vardır. Etkin ve Yönlendirici Rehberlik, Öğrenci ve Sınıf performansını Doğrudan Etkiler.

TAM DESTEK
Doruk Eğitim Hem Öğrenciye Hem Veliye Tam Destek Verir. Öğrenci Seminerleri ; Verimli Ders Çalışma Seminerleri, Test ve Sınav Teknikleri, Sınav Sistemleri Bilgilendirme Semineri, Ergenlik Dönemi ve Aile içi İletişim Semineri

UZMAN KADRO
Doruk Eğitim Öğretmen Kadrosu Özel Öğretim Kurumlarının Parlayan Yıldızlarıdır. Alanında Uzman Sayıca Yeterli Özverili Deneyimli, Seçkin Bir Kadro İle Hizmet Vermekteyiz.

ÖĞRENCİYE ÖZEL
Her bir ders öğrenci için özel ve anlaması, yorumlaması, çözmesi için tam anlamıyla geleceğe yatırım. Eski eğitim sistemi yerine yenilikçi ve özel eğitim.

ÖĞRENME ORTAMI
Tüm sınıflar ve okulumuz tam anlamıyla öğrencinin odaklanması ve konuyu öğrenmesi için hazırlanmıştır. Sınıflarımız 7 kişilik olup okulumuz, eğlence ve öğrenimi birleştirmiştir.